hakkimizda.jpg
 
Farmasi_Logo_edited.jpg

Farmasi Hakkında

Farmasi, Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulmuş tamamen Türk sermayeli bir doğrudan satış firmasıdır. İstanbul Ömerli’de bulunan 100.000 m² büyüklüğü olan ve yıllık 500 milyon üretim kapasitesi bulunan tesisinde sektördeki teknolojik gündemleri yakından takip edip son teknoloji dijital makinaları kullanarak üretimlerini gerçekleştirmektedir.


Farmasi, Kozmetikten Kişisel Bakıma, Temizlik Ürünlerinden Gıda Takviyelerine geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine 2000'i aşkın ürün sunmaktadır. En önemli özelliği ürünlerinin hiçbirinde zararlı kimyasallar kullanılmaz ve ürünleri helal sertifikalıdır. Farmasi ve Dr. Cevdet Tuna markalı tüm ürünler, Farmasi laboratuvarlarında, insan sağlığını koruyan, en yüksek kalite standartlarında ve çevre dostu yöntemlerle üretilmektedir. Bağımsız uluslararası firmalar tarafından verilen sertifikalarla da formüllerinin güvenilirliği tescil edilmektedir.

Türkiye’nin en büyük doğrudan satış şirketi olma yolunda ilerleyen Farmasi, kazançlı iş modeli ile de girişimcilerine kendi potansiyellerini keşfedebilecekleri ve kazanç sağlayabilecekleri eşsiz bir fırsat sunmaktadır.


 
Sertifikalar hepsi.png