Ara
  • Özge Dağlık

Farmasi Üyeliği Hakkında - Kısa Kısa

Güncelleme tarihi: 18 Oca 2021

  • Farmasi’ye üye olmak tamamen ücretsizdir.

Farmasi’ye üye olduktan sonra satış yapmak, kota doldurmak, ürün almak gibi bir zorunluluğunuz yoktur. Kendi alışverişinizi doğrudan şirketten indirimli bir şekilde yapabilmek için üye olabilirsiniz.


  • TL Puan Nedir? Grup TL Puan Nedir?

Bir ürünün geliş fiyatı 50 TL ise puan değeri de 50 TL puandır. Kampanyada olan ve prim değersiz yazan bir ürün ise geliş fiyatı ne olursa olsun, TL puan değeri yoktur. Sizin ve altınızdaki üyelerin yaptığı alışverişlerinden oluşan toplam puana da Grup TL Puanı denir. Grup TL puanı ile kariyer seviyeniz belli olur ve sonraki ay ona göre prim kazanırsınız. Prim kazancı grup TL puanınızın 500 TL ye ulaşması ve %3 seviyesine gelmenizle başlar.


Çevrenizde Farmasi’ye üye olmak isteyenlerin üyelik işlemini tamamlayarak onların alışverişlerinden de prim kazancı alırsınız. Kariyer çalışması yaparak yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Prim kazancı 15 TL’den başlar sınırsız bir şekilde artar. Örnek olarak Türkiye birincisinin aylık prim kazancı ortalama 200 bin TL üzeridir. Kendinize bir iş kurmak istiyorsanız neden Farmasi sorunuzun cevabı çünkü en kazançlısı Farmasi olabilir.


  • Farmasi tamamen milli ve yerli bir firmadır. Ülkemizin gelişmesi için neden

Farmasi sorumuzun cevabı da çünkü yerli ve milli olarak karşımıza çıkmaktadır. Farmasi fabrikası İstanbul Ömerli’de 100 bin m2 üzerine kurulmuş Avrupa’nın en büyük entegre tesisidir. Entegre tesiste ürünler hammaddeden son haline kadar kendi bünyesinde üretilmektedir. Ambalajlama dahil tesis içinde yapılır ve son kullanıcıya oradan ulaştırılır.


Farmasi kendi alanında Türkiye’de birinci dünyada ise 32. sıradadır. 135 ülkeye ürün ihraç etmekte ve 35 ülkede doğrudan kazanç iş modeli ile kazanç imkanı sunmaktadır.


Farmasi ürünleri Türkiye’de sadece Farmasi’de kullanılan yüksek teknolojik üretim robotları Hi-Tech’lerle hazırlanmaktadır. Farmasi ISO-9001 belgesi, ISO-27001 belgesi, GMP Belgesi (İyi Üretim Uygulamaları Belgesi), Helal Sertifikası, Sağlıklı İş Yeri Sertifikası ve Güven Damgası ile üretimin ve ürünlerinin kalitesini resmileştirmiştir.


Farmasi öz sermaye ile yapılan çalışmaları ile fabrikasını en üst düzeye çıkartarak uygun fiyata kaliteli ürünler çıkartmayı başarmıştır. Ürün fiyatları diğer firmalara göre kıyaslandığında yerli konumunun da büyük etkisiyle daha rekabetçi olduğu görünmektedir. Kaliteden ödün vermeyenler için neden Farmasi sorusunun cevabı da bu maddede ortaya çıkmaktadır.

22 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör